Mísečky - 16-20.12.2015 rodiče s dětmi 3-12let

Mísečky - 16-20.12.2015 rodiče s dětmi 3-12let

12.10.2015

Zima už, alespoň po ránu, klepe na dveře, tak nezapomeňte! Předvánoční lyžování je nejlepší a za dobré ceny! Termín 16-20.12 je nejlepší pro uklidnění z předvánočního šílenství a přeplněných obchodů. Čekáme na vás všechny s našimi instruktory a těšíme se, jak si ty prázdné sjezdovky společně užijeme.

V prvním lednovém týdnu máme volné již jen poslední tři čtyřlůžkové pokoje (všechny s dvěmi ložnicemi). Poslední lednový týden má ještě pokoje volné.

Jarní prázdniny v Rakousku- Feichtenu - Kaunertalu je dobré objednávat již nyní. Pokud nevíte , jak má dítě prázdniny, podle adresy školy je snadno u nás dohledáte. Nabízíme jarní prázdniny jen ve dvou pražských termínech. S Prahou má ale jarní mnoho dalších měst a vesnic, většinu máme vypsanou u termínů. Nabízíme jak ubytování v hotelu s polopenzí, tak ubytování v apartmánech bez stravy.

Celé lyžařské sety nejen pro děti si můžete již nyní vyzvednout ve ŠpalekSki v Cholupicích, stejně jako doplnit chybějící části výzbroje a výstroje a nechat si před sezonou připravit lyže ( nabrousit, namazat, seřídit vázání ).

Kontakty
Tel: +420 603 824 058
e-mail: hanka@hanka.cz
Poštovní datová schránka ID: ps24d6j
Informace
diskuse
Vstup do diskuse
Partneři
  • Internetový a kamenný obchod se sportovním zbožím zaměřený hlavně na lyže, snowboardy a funkční sportovní oblečení pro děti i dospělé.
Možnost vyzvednutí objednaného zboží v CK Hance.
  • Servis lyží a snowboardů na plnoautomatu Reichmann. Možnost předat lyže a snowboardy k servisu v CK Hance.Pro klienty CK Hanka sleva 15%.
Stránky vytvořil: Religis s.r.o. 2008 - 2020