ZIMA 2018

ZIMA 2018

20.9.2017

Mílí příznivci našeho klubu. Odpovídám na četné dotazy, kdy a kde budou naše zimní akce. Na stránkách již máme termíny a informace, ceny ale ještě nejsou finálně stanoveny, nemáme všechny podklady. Do konce září budou na stránkách všechny informace.

POZOR ZMĚNA V POJIŠTĚNÍ ! Nově si každý zajistí pojištění léčebných výloh, zodpovědnosti za škody třetí osobě a storno zájezdů sám. Zjistili jsme , že on line pojištění vyjde mnohem levněji než to, co vám můžeme zajistit my. Doporučujeme www.unionpojistovna.cz. Zdůvodnění je jednoduché - v online pojištění Unionpojišťovny máte lyžování pojištěné za cenu bez navýšení, léčebné limity nejsou omezené horní částkou. Není co dodat. Místo na našich stránkách si pojištění odklikáte hned po odeslání smlouvy k nám, na webovkách Union, uhradíte kartou nebo převodem. Je to přehledné, jednoduché a rychlé.

Na Mísečkách staví novou čtyřsedačku, rozšířili sjezdovky, takže je na co se těšit.

Jarní prázdniny na Kauertalu bude nutné letos přihlásit velmi brzy, neboť jsou v nejexponovanějších únorových termínech. Ubytovatel nám místa blokuje pouze do 3.11.2017!! Máte-li jakýkoliv dotaz - zavolejte, napište, domluvte si  schůzku.

ŠpalekSki již pro vás připravuje zapůjčení lyží na celou sezonu i na kratší termíny. Nové zboží - helmy, brýle, páteřáky,lyže , hůlky, přeskáče, ale i oblečení - funkční prádlo, rukavice, podkolenky, oteplováky, bundy, dále doplňky - vysoušeč obuvi, lyžařské tašly, baťohy, vosky.... a mnoho dalšího na vás čeká v Cholupicích na Praze 4. Připomínám www-spaleksi.cz.

Servis lyží, pokud jste jej neudělali na konci sezony, neodkládejte, a odneste lyže ke Špalkovi co nejdříve.

Zájemci o pobyt na Kaunertálském ledovci, na ledovci Tux, Pitztal, Stubai, kontaktujte nás - sdělíme vám, kdy a kde předpokládáme výskyt našich učitelů lyžování. Kdo má chuť jet s námi, ale bez dětí, bude vítán také.

Kontakty
Tel: +420 603 824 058
e-mail: hanka@hanka.cz
Poštovní datová schránka ID: ps24d6j
Stránky vytvořil: Religis s.r.o. 2008 - 2019