ZIMU 2017/18 JE JIŽ MOŽNÉ OBJEDNÁVAT

ZIMU 2017/18 JE JIŽ MOŽNÉ OBJEDNÁVAT

26.9.2017

Tak již všechny termíny a ceny máme potvrzené, některé termíny jsme museli trochu zkrátit, jiné prodloužit. Nově nejsou žádné zájezdy pojištěny, neboť na www.unionpojistovna.cz si online uděláte pojištění levnější než s námi. Nechceme z vás zbytečně tahat peníze, pro vás to bude cca 3minuty navíc po objednání akce u nás.

Upozorňuji znovu všechny zájemce o jarní prázdniny v Rakousku, že Praha má velice exponovaný termín a ubytovatele nám nechal velmi krátkou dobu na potvrzení našich blokovaných míst. Od listopadu bude možné ubytování jen na vyžádán, předpokládám, že jen za vyšší ceny v jiném hotelu či penzionu. Pokud vám nevyhovuje zde nabídnuté ubytování, můžeme vám zajistit ubytování v apartmánech bez vaření. Můžete také pouze využít služeb našich učitelů lyžování a ubytování si zajistit samy.

Připomínáme, že od října je již nejvhodnější chvíle na celosezónní zapůjčení lyžařského výbavy pro dítě v našem servisu ŠpalekSki, nákup nováho vybavení doporučujeme od listopadu ( Ať vám z toho děti nevyrostou ). Pokud jste na konci sezóny neodservisovali své lyže ( broušení, voskování), nečekejte až napadne sníh a odneste je Špalkovi co nejdříve.

Kontakty
Tel: +420 603 824 058
e-mail: hanka@hanka.cz
Poštovní datová schránka ID: ps24d6j
Stránky vytvořil: Religis s.r.o. 2008 - 2019