Jak objednat akci

Chceme se s Vámi ( alespoň některými) setkávat i v Praze, proto nově připravujeme jednodenní a odpolední akce, na které Vás všechny zveme.  Nejsme  cestovní kanceláří s pojištěním proti úpadku, ale Celoročním klubem. Členem klubu se stáváte přihlášením na první akci, poplatky ani příspěvky náš klub nemá.

Objednávky tvšech akcí  dělejte pouze  po internetu. Budete-li mít nějaký problém či nejasnost, ohledně přihlášek či jednotlivých akcí, volejte 603 824 058. Po rozkliknutí požadovaného pobytu je vpravo nahoře vedle obrázku pod piktogramy nápis v červeném rámečku "závazně objednat". Po rozkliknutí se Vám objeví přihláška - závazná objednávka. Zvolíte Vámi vybraný termín, pod ním se Vám objeví počet volných míst ( u táborů), skladba pokojů ( u rodin). Vyplníte celou přihlášku a odešlete. Obratem na Vámi uvedené e-mailové adrese se objeví potvrzení o přijaté objednávce, kterou vytváří systém, kde je napsáno, že se jedná o Cestovní smlouvu a pojištění zájezd proti úpadku. Protože toto není pravda ( zatím neumíme udělat opravu),  obdržíte od nás, na základě internetové objednávky, novou přihlášku s opraveným textem, kterou vyplníme na základě vámi zaslaných údajů. Prosíme o vytisknutí, podepsání a zaslání zpět ( sken nebo foto). Děkujeme za pochopení. Platby provedete podle pokynů.

Na jednodenní akce dětí pošlete objednávku mailem (hanka@hanka.cz) nebo SMS ( 603 824 058), uveďte jméno a datum narození dítěte, adresu, mail a tel. na dospělou osobu a jjejí jméno.
U jednodenních  akcí pro celou rodinu jména všech účastníků, u dětí celé datum narození. Objednávku můžete udělat i přes SMS.
platby za jednodenní akce mohou být i na místě hotově, za vícedenní pouze přes banku.

Máte-li zájem o vystavení faktury pro zaměstnavatele, potvrzení pro zdravotní pojišťovnu ap., uveďte toto do poznámky.
Pokyny k jednotlivým akcím jsou na webových stránkách vlevo nahoře pod Informacemi.

Kontakty
Tel: +420 603 824 058
e-mail: hanka@hanka.cz
Poštovní datová schránka ID: ps24d6j
Stránky vytvořil: Religis s.r.o. 2008 - 2019