Proč se účastnit našich akcí

Celoroční klub Hanka

Náš Celoroční klub Hanka ( od roku 1991) nabízí  svým členům  akce  pro rodiče s dětmi od 3 let, ale i pro děti od 4 let bez rodičů. Členem klubu se stane každý, kdo se zúčastní některé naše akce. Členství v klubu je bezplatné a opravňuje člena a jeho rodinné příslušníky k účasti na akcích pořádaných klubem, na slevy na nákup sportovního zboží a servis lyží a snowboardů ve ŠpalekSki,k využití zajímavých cen pro individuální výuku lyžování, snowboardu, kolečkových bruslí, plavání ap. V oblasti stravování dětí ( ale i dospělých)  spolupracujeme s nutriční terapeutkou Bc. Margaretou Iliopulosovou, DiS viz Fitbee.cz.
Po celý rok najdete u nás nabídku na jednodenní i opakovací se akce v blocích - výuka plavání, lyžování, kolečkové brusle, nord-walking, cvičení na balónech, tvoření, tématické hry, přednášky o stravě dětí, dospívající mládeže, úpravě váhy u dětí i dospělých ap.  Naše lektory, trenéry a učitele znáte dlouho - Hanka, Marta, Špalek, Maruška, Petra, Lucinda, Julie  a mnoho dalších. Připravujeme společné výjezdy pro celé rodiny se sportovním programem, stejně tak i příměstské tábory a akce nejen o letních prázdninách. Jako protiváhu k některým sportovním akcím máme tvoření a hry.

Poznejte nás při jednodenních akcích, účastněte se akcí společně s dětmi, na vybrané pobytové akce pak mohou jet děti i samy.
Naši vedoucí a trenéři mají zkušenosti z práce s  dětmi od 3 let. Často se jedná o učitelky mateřských škol, studenty pedagogických, ale i jiných vysokých škol zaměřených na sport, rekreaci a děti. Mezi vedoucími jsou i lidé jiných profesí, kteří mají velké nadšení pro práci s dětmi a chuť se jim věnovat o své dovolené. Tito lidé se rekrutují z našich bývalých dětských klientů, často sebou vezou již své vlastní děti. Všichni naši vedoucí musí být starší 21 let. Lyžařští, snowboardoví, plavečtí učitelé i všichni další,  mají vždy příslušné zkoušky pro výuku daného sportu, které si pravidelně obnovují.

Kontakty
Tel: +420 603 824 058
e-mail: hanka@hanka.cz
Poštovní datová schránka ID: ps24d6j
Stránky vytvořil: Religis s.r.o. 2008 - 2019