RODIČE S DĚTMI OD 3 LET S LYŽEMI A PLAVÁNÍM 2018/2019, Horské Zátiší

RODIČE S DĚTMI OD 3 LET S LYŽEMI A PLAVÁNÍM 2018/2019

AKCE

Dvoulůžkový pokojTřílůžkový pokojČtyřlůžkový pokojPětilůžkový pokoj3+přistýlkaDětská postýlkaSprcha a WC na pokojiTelevize na pokojiPlná penzeSvačiny pro dětiInternetTělocvičnaBarSpolečná mikrovlnná troubaSpolečná ledniceSpolečná konviceDětská židleWhirlpoolSaunaStolní tenisSedačková lanovkaVlek kotvaSnowboardový areálSjezdovkyBěžecké tratěUmělé zasněžováníKapacita 70 lůžek
zeptejte se nás
zaslat emailem
RODIČE S DĚTMI OD 3 LET S LYŽEMI A PLAVÁNÍM 2018/2019 RODIČE S DĚTMI OD 3 LET S LYŽEMI A PLAVÁNÍM 2018/2019 RODIČE S DĚTMI OD 3 LET S LYŽEMI A PLAVÁNÍM 2018/2019 RODIČE S DĚTMI OD 3 LET S LYŽEMI A PLAVÁNÍM 2018/2019 RODIČE S DĚTMI OD 3 LET S LYŽEMI A PLAVÁNÍM 2018/2019 RODIČE S DĚTMI OD 3 LET S LYŽEMI A PLAVÁNÍM 2018/2019 RODIČE S DĚTMI OD 3 LET S LYŽEMI A PLAVÁNÍM 2018/2019
Podrobný popis
Název objektu:

Horské Zátiší

Místo pobytu:

Horní Mísečky

Typ pobytu:

Děti od 3 let s výukou na lyžích, s plaváním a hrami. Rodiče v době výuky dětí mají čas na své lyžování. Nabízíme zdokonalování lyžařských schopností a výuku snowboardu pro rodiče za poplatek.

Děti bez rodičů:

Ve všech termínech je možné poslat děti od 5ti let samostatně bez rodičů.
Podmínky: Dítě již má za sebou alespoň 5ti denní lyžařskou školu, tj. umí na mírném kopci zatočit a zastavit na přesně daném místě.
Rodiče dovezou dítě na Mísečky a zpět. Dítě je ubytované s dospělou osobou, která má nad ním dozor a dalšími dětmi na pokoji, popřípadě ve vedlejším pokoji než dozor, je-li dětí více. O děti se postará dozor stejně jako rodič, který není přítomný, předává jej na lyžování, plavání, hry, dozoruje hygienu, oblékání, stravu, pitný režim. Počet dětí na jeden dozor 1-5 dětí.
Cena za dítě je stanovena jako součet dětské ceny + ceny za vlek ( děti od 6ti let) + ceny za hlídání 800Kč/ den + útrata dítěte na "baru".
Zájemci kontaktujete nás na tel. 603 824 058.

Poloha:

Ubytování přímo u vleků na Horních Mísečkách.Nově čtyřsedačka na Mísečkách. K dispozici je celý Skiareál Špindlerův Mlýn. Auta parkujte v blízkosti penzionu Yveta - prosinec, leden. V březnu přímo u Yvety za závorou.

Ubytování:

Všechny pokoje jsou se sociálním zařízením a TV. V ceně jsou pro mladší sourozence vaničky, jídelní žídle, za příplatek dětská postýlka s lůžkovinymi. K dispozici je společná rychlovarná konvice, mikrovlnka a lednice k možnosti ohřátí stravy pro kojence.
Penzion Iveta není vhodný pro děti mladší než 3 roky - prudké schody i na rodinných pokojích. Vícelůžkové pokoje jsou mezonetové.

Na pokoji může být ubytováno pouze tolik osob starších 2 let, kolik je postelí. Neobsazené pevné lůžko je hrazeno částkou 600Kč za lůžko a noc. V případě dojezdu další osoby na kratší pobyt doplatí tato osoba částku do ceníkových cen v tom daném období.

Strava:

Plná penze, pro děti svačinky, k jídlu nealko-nápoj. Děti do 2 let : dítě jí společně s matkou, nebo dětská strava za doplatek.
Snídaně - švédský stůl: chleba,bílé i celozrné pečivo, dva druhy jogurtu, 2 druhy müsli, několik druhů tvrdých i měkkých sýrů, šunky a salámů,džem, med,paštiky,snídaně na vidličku - párky, vajíčka. K pití 2 druhy džusu, výběr čajů, káva, mléko, kakao, ovoce a zelenina.
Oběd: polévka, hlavní jídlo, k pití voda a šťáva.
Večeře:výběr ze dvou jídel, polévka, hlavní jídlo, salát nebo moučník, voda, šťáva.
Svačiny pro děti: dopoledne ovoce, odpoledne pečivo se sýrem nebo šunkou nebo jogurtový či jiný mléčný výrobek.
Doporučení pro ty, co jedou poprvé: NEVOZTE SEBOU ŽÁDNÉ NÁPOJE, JÍDLO A OVOCE. Povezete to všechno zpět nedotčené.

Program:

V přihlášce je nutné doobjednat výuku lyžování pro děti ve věku 3-12let zatržením v přihlášce!!
Cena za výuku i za ubytování se značně navýšila, proto máte pro váš přehled, uváděno ubytování se stravou jako jednu cenu a výuku lyžování s dalším programem jako druhou cenu, kterou doobjednáváte v přihlášce u jména dítěte.
Pro děti od 3 do 12ti let: výuka lyžování s lyžařskými učiteli, plavání s instruktorem plavání ( pro školáky řádění ve vodě pod dozorem ) a hry s lektorkami (hudební, výtvarná a pohybová činnost) a tvoření.
Lyžování je rozděleno na začátečníky, pokročilé a dobré lyžaře (ti již mají nácvik i carverového oblouku a závodního oblouku, jízdu ve snowparku ap.) nejen podle úrovně lyžování, ale i podle věku. Zvláštní skupina nejmenších nazvaná bambini, jsou děti 3-3,5roku, které budou mít pouze dopoledne 1 hodinu výuky ve skupině maximálně 4 dětí na učitele. Jsou to děti jejichž soustředění a schopnost být bez rodičů jsou velmi krátkodobé, u některých dětí ještě nemusí být vyvinuta motorika potřebná pro lyžování. Pokud vše zvládnou, zařadí se do běžného celodenního lyžování. Cena se nemění.
Zájemci o individuální výuku pro děti mají možnost učitele za cenu LŠ, předpokládáme, že zůstane snížení pro naše klienty o 10% i v roce 2017.
Ranní program v herně je hlavně pro předškolní dětí, školáci mají po snídani 45 minut na úkoly v jídelně, kde je pro to vytvořené klidné prostředí. Program plavání je pro všechny děti, jsou rozděleny opět podle věku. Večerní program v herně je rozčleněn podle věku dětí programem i délkou.
Pro děti 2-3 roky plavání s rodičem v ceně, pro děti pod 2 roky za příplatek 100Kč lekce.

Doprava:

Vlastním autem. Parkování zdarma na nehlídaném parkovišti cca 200m od penzionu, nebo v krytých garážích za příplatek cca 200Kč za noc. Nutno objednat telefonicky týden před nástupem na penzionu.
GPS
Loc: 50°44'8.39"N, 15°34'3.434"E

Veřejná doprava: Autobusová linka končí 50m od chaty. Zastávka Vítkovice - Horní Mísečky.

Pojištění:

ZMĚNA: pojištění si musíte zařídit sami !
Doporučuji sjednat on-line pojištění na www.unionpojistovna.cz pro odpovědnost, úraz a zavazadla, včetně storna. Pokud nechcete pojistit storno a máte zodpovědnost pojištěnu jinde, není třeba připojištění v Čechách dělat.

Cena:

ZMĚNA : POJIŠTĚNÍ NENÍ V CENĚ!
U dospělých obsahuje pouze ubytování se stravou.
Pro děti od 3 let obsahuje ubytování a stravu stejně jako u dospělých + nutno doplatit a doobjednat výuku lyžování a program přímo v přihlášce. ZMĚNA OPROTI MINULÝM ROKŮM, KDY VŠE BYLO V JEDNÉ CENĚ.
Program - výuku lyžování, plavání, hry, materiál na tvoření jsou hrazeny předem a jsou vyčísleny zvlášť viz objednávka pobytu.
V ceně nejsou vleky pro děti od 6ti let.
Pro děti 2-3 roky je v ceně ubytování se stravou, plavání s rodičem 20minut, výuka za příplatek 100Kč, zdarma poskytujeme plavecké pomůcky.
Pro děti do 2 let je v ceně ubytování v dětské postýlce se snídaní.
Za příplatek na místě:
- obědy a večeře pro dítě mladší 2 let
- plavání dětí pod 2 roky s rodičem
- privátní výuka na lyžích a snowboardu
- sauna,bazén pro dospělé
- masáže
Skipasy: Děti, které již oslavili 6té narozeniny, na první odpoledne budou mít pouze lokální permanentku, kterou rodiče zakoupí sami, na další dny již vícedenní skipas pro celý Špindl.
Děti do 5,99 let lyžují zdarma.
Největší slevu na permanentky získáte zakoupením tzv."go passu" přes www.skiareal.cz. Dobíjecí kartu vám zašlou domů, nebo můžete využít již zakoupenou kartu, kterou jste nevrátili a na ní přes web nahrát nový skipass. Doporučujeme zakoupit skipasy přes internet!!! Sledujte slevy od RWE a jiných, můžete se dostat na velice zajímavé ceny. Kupujte jízdenky s předstihem, ušetříte. Jedete-li s námi vícekrát , doporučujeme celosezónní permanentku, která je do konce října za 6990Kč pro dospělého a 4990Kč pro děti.
POZOR! Bodové jízdenky nejsou! Ceny půldenních permanentek jsou velice nevýhodné a jsou řešeny vrácením skipasu, který je o 100Kč dražší, než normální celodenní.

Informace k nástupu a platbě:

Doplatek na pobyt je nutné uhradit bez vyzvání v termínu daném v přihlášce tj.nejpozději 30dní před nástupem.
Voucher - poukaz na ubytování nezasíláme. V penzionu na recepci se pouze přihlásíte jménem. Veškeré informace k nástupu jsou na webových stránkách vlevo nahoře nejpozději od listopadu.

Termín:

Volný termín a volné pokoje v daném termínu zjistíte kliknutím na "Závazně objednat". Otevře se Vám přihláška, kde v roletce označíte požadovaný termín a objeví se Vám nabídka volných pokojů. Na každý pokoj vyplňte jednu přihlášku. Pokud objednáváte více pokojů pro více rodin,každá rodina musí mít pro svůj pokoj svou samostatnou přihlášku a své rezervační číslo. Nelze objednat více pokojů v jedné přihlášce! Osoby ubytované v jednom pokoji ( i když z různých rodin) jsou vždy pouze na jedné přihlášce pod jedním rezervačním číslem.
Do počtu osob na pokoji se počítají všechny osoby starší dvou let a jejich počet nesmí převýšit počet pevných lůžek. Je-li počet lůžek vyšší než počet osob starších dvou let, je nutné za tato lůžka uhradit stanovený poplatek.Neplatí u 5ti a 7mi lůžkových pokojů, tam je poplatek jen za 3 a 4té lůžko.


přehled termínů
Termín  
16.12.2018 - 19.12.2018 ceník
Ceník dospělý dítě 2-14 let dítě do 2let Prázdné lůžko
se soc. zařízení 3 600,- 2 550,- 900,- - - -
Stravování: Plná penze ( pro děti svačinky), nápoj k jídlu
Doprava: Vlastní
Pojištění bez pojištění
02.01.2019 - 06.01.2019 ceník
Ceník dospělý dítě 2-14 let dítě do 2let Prázdné lůžko
se soc. zařízení 5 800,- 3 800,- 1 200,- - - - 600,-
Stravování: Plná penze ( pro děti svačinky), nápoj k jídlu
Doprava: Vlastní
Pojištění bez pojištění
27.03.2019 - 31.03.2019 ceník
Ceník dospělý dítě 2-14 let dítě do 2let Prázdné lůžko
se soc. zařízení 5 800,- 3 800,- 1 200,- - - -
Stravování: Plná penze ( pro děti svačinky), nápoj k jídlu
Doprava: Vlastní
Pojištění bez pojištění

První záloha splatná do 10 dnů ve výši 3 000,-

Doplatek je nutné uhradit nejpozději bez vyzvání 30dní před nástupem.

V případě objednávky v době kratší než 30 dní před nástupem je plná cena splatná ihned.

Kontakty
Tel: +420 603 824 058
e-mail: hanka@hanka.cz
Poštovní datová schránka ID: ps24d6j
Stránky vytvořil: Religis s.r.o. 2008 - 2019